FreshMail.pl
Nowości do łazienki – najciekawsze premiery Cersaie 2017

Cienkościenna ceramika, armatura w matowym lub złotym wykończeniu, marmur i rozmaite wariacje na jego temat – to rozwiązania, które aktualnie są najbardziej pożądane w łazienkach.  Prezentujemy nasz wybór nowości Cersaie do łazienki – premier pokazanych na tegorocznych targach. Tym razem w znakomitej większości nie są to płytki.

Nowości Cersaie – a jak było na targach?

Większa liczba wystawców i sprzedanych biletów wejściowych niż w roku 2016. Duże zainteresowanie międzynarodowych mediów. Cersaie 2017 może nie przyniosły przełomowych, nowych trendów na kolejne sezony, ale niezmiennie przyciągnęły uwagę branży łazienkowej i płytek ceramicznych.  Czytaj więcej o tegorocznej edycji tutaj.

Byliśmy i my!

Tam gdzie mówi się o branży, gdzie są najlepsze płytki oraz najwięksi producenci – jesteśmy i my. Łapiemy dla Was trendy i unikatowe produkty. 869 wystawców z 41 krajów zjechało do Bolonii, by pokazywać swoje propozycje do łazienek (i nie tylko). Wystawy produktów z sześciu kategorii zajęły 156 tys. mkw. Przeszliśmy sporą część z nich, by złapać dla Was inspiracje. Sprawdźcie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl