FreshMail.pl

Anna
Raducha-Romanowicz

Zespół Design/Biznes: Anna Raducha-Romanowicz - redaktor naczelna

Dziennikarka z 10-letnim doświadczeniem. Redaktorka magazynu i portalu branży łazienkowej. Prelegentka i twórczyni konferencji branży łazienkowej oraz cyklu szkoleń dla architektów.

Marta
Borowska

Zespół Design/Biznes: Marta Borowska - redaktor

Dziennikarka z 15-letnim doświadczeniem w branży wydawniczej. Redaktorka magazynu branży łazienkowej, lifestylowego, prelegentka i twórczyni konferencji branży łazienkowej.


Arkadiusz
Kaczanowski

Zespół Design/Biznes: Arek Kaczanowski - redaktor

Od 2009 roku dziennikarsko związany ze światem wnętrz, budynków i ludzi je tworzących. Redaktor portali i czasopism, współtwórca wydarzeń dla branży łazienkowej i architektów. Współprowadzący na YouTube TakeMeToDesign.

Piotr
Sawczuk

Zespół Design/Biznes: Piotr Sawczuk - redaktor sekcji wideo

Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej i architektonicznej. Redaktor portali i czasopism dla architektów. Autor licznych wywiadów. Twórca kanału YouTube TakeMeToDesign.


Piszą dla nas także

Robert
Sieńko

Zespół Design/Biznes: Robert Sieńko - felietonista

Nasz felietonista. Ekspert marketingu zakupowego, New Business Director w firmie 3m Projekt. Rocznik ‘71. Bloger LinkedIn. Przez wiele lat prezes Stowarzyszenia Łazienka i organizator konferencji “Marketing w branży łazienkowej”.

Justyna
Krawczyk-Sokołowska

Współpracownik Design/Biznes: Justyna Krawczyk-Sokołowska

Współzałożycielka agencji J2 Communication Designers. Potwierdzeniem jej szerokich kompetencji są liczne strategie i rozwiązania w obszarze marketingu i sprzedaży opracowane w oparciu o audyty, warsztaty strategiczne i filozofię Design Thinking. Współpracowała z liderami branży wnętrzarskiej i budowlanej.

Justyna
Kiejza

Druga połowa J2 Communication Designers. PR-owiec z ponad 10-letnim doświadczeniem. Miłośniczka designu i zaskakujących rozwiązań. Ekspert w obszarze budowania wizerunku marek z branży wnętrzarskiej, budowlanej oraz instalacyjnej.

Anna
Kowalska

W marketingu i branży wyposażenia wnętrz osiągnęła już pełnoletność. Aktualnie odpowiedzialna za kreację marek Laveo i Kuchinox. Współtwórczyni bloga remontowo-kobiecego Lejdi in de Remont.

Dominika
Ciurzyńska

Redaktor naczelna “Magazynu Grupy SBS“, związana głównie z branżą instalacyjną. Dziennikarskie doświadczenie zdobywała m.in. podczas pracy w agencji PR oraz przy różnych projektach wydawniczych.

Marcin
Jędrzak

Od 1999 roku prowadzi pracownię projektową Jędrzak Design. Jest autorem blisko 450 wdrożonych do produkcji projektów w różnych gałęziach przemysłu – w tym dla wielu marek łazienkowych.

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl
 

Raporty ŁAZIENKA.PRO

Chcesz otrzymywać nasze kolejne raporty dotyczące rynku łazienek (także hotelowych)? Zostaw nam swój e-mail, a poinformujemy Cię gdy pojawią się nowe publikacje.

Chcę otrzymywać Wasze newslettery redakcyjne oraz informacje o raportach.

FreshMail.pl