FreshMail.pl
Tapicerowane wanny Bette już na rynku

W ubiegłym roku na targach iSaloni marka Bette pokazała wolnostojącą wannę, której obudowa wykonana była z tapicerowanej tkaniny. W Mediolanie eksponowane były jednak tylko modele prototypowe. Wzbudziły na tyle duże zainteresowanie, że już na ISH 2017 pokazane zostały jako wprowadzone do  regularnej sprzedaży. BetteLux Oval Couture to wolnostojące wanny oraz umywalki oferowane w czterech kolorowych opcjach.

Projektant Dominik Tesseraux (Tesseraux + Partner, Poczdam) i specjalista od stali oraz szkliwa Bette postanowili spróbować czegoś nowego, aby wykorzystać jakość tapicerowanych tekstyliów w łazience. Tak powstały wanna BetteLux Oval  (185 x 85 cm) i wolnostojąca umywalka (ø 55 cm), które są wykonane ze szkliwionej stali pokrytej tapicerowaną tkaniną. Wąskie krawędzie wanny i umywalki przylegają ściśle do tekstylnych obić, które tapicerowane są przez Bielefelder Werkstätten. Tkanina jest specjalnie opracowana przez JAB Anstoetz i mocno scalona z  ramą ze stali nierdzewnej zapewniając wodoodporność.

Tapicerka skutecznie „pochłania” hałas, poprawia się więc akustyka pomieszczenia, w którym wanna jest zainstalowana. Produkt dresowany jest więc nie tylko do prywatnych domów, ale również do otwartych przestrzeni sypialnych / łazienkowych w projektach hotelowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl