FreshMail.pl
Instalacje on Tour w Białymstoku – zobacz naszą wideorelację

Piękne wnętrza powstają tylko wtedy, gdy ekspert zadba o to, co za ścianą. Przez całe lato trwają Instalacje On Tour, czyli objazdowe eliminacje Mistrzostw Polski Instalatorów. Wydarzenie odwiedzi w tym roku 15 miast w całej Polsce. A skoro IoT były tuż za płotem, czyli w Białymstoku, postanowiliśmy wpaść i zobaczyć fachowców przy pracy. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z wydarzenia.

Spotkanie odbyło się 28 lipca w lokalnej hurtowni Bims Plus (czyli obok salonu łazienek Elements, firma Bims gości w tym roku wszystkie edycje wydarzenia). Odrobinę deszczowa pogoda nie zniechęciła uczestników – warunki z czasem się poprawiały, a atmosfera na pikniku specjalistów stawała się coraz bardziej rodzinna.

Instalacje on Tour w Białymstoku – kto wygrał eliminacje?

Podium eliminacji w Białymstoku zajęli Piotr Wiszowaty (1. miejsce z wynikiem 2:57), Bolesław Zuzda (2 miejsce, wynik 3:24) oraz Damian Owierczuk (3:41).

Gdzie jeszcze będą Instalacje On Tour?

Przed nami jeszcze cztery spotkania w ramach Instalacji On Tour – w Bydgoszczy, Gdańsku, Zielonej Górze i Wrocławiu. Program znajdziecie tutaj. A powyżej (lub na naszym kanale YouTube) możecie obejrzeć naszą wideorelację z wydarzenia w Białymstoku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl