FreshMail.pl
Ciężarówka Grohe wyruszyła w trasę

20 marca w trasę po Polsce wyruszył Grohe Truck Tour. Specjalistyczna, dwupiętrowa ciężarówka odwiedzi wrocławskie centrum Hydropolis i targi budowlane w Rzeszowie. Polska jest pierwszym krajem na trasie, którą mobilne centrum Grohe przebędzie po targach ISH we Frankfurcie.

Pierwszym przystankiem Grohe będzie wrocławskie centrum edukacji Hydropolis, do którego truck dotrze 21 marca. Podczas 2 dni obecności w tym wyjątkowym muzeum zlokalizowanym w zabytkowym, XIX-wiecznym, podziemnym zbiorniku wody czystej, wspólnie świętować będziemy Światowy Dzień Wody i odkryjemy najnowsze technologie marki. Dodatkowo, przeprowadzone zostaną warsztaty specjalistów Grohe oraz Hydropolis, na których dowiemy się, jak oszczędzać wodę podczas codziennych czynności. Następnie, truck ruszy w trasę do Rzeszowa, gdzie podczas Targów Budownictwa EXPO DOM, między 24 a 26 marca poznać można będzie technologie oszczędzające wodę i spróbować krystalicznie czystej, gazowanej wody wprost z baterii Grohe Blue Home.

Mobilne centrum Grohe to doskonałe miejsce do zapoznania się z nowościami marki. W odpowiednio wyposażonym trucku będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach z ekspertami oraz z bliska przyjrzeć się nowoczesnym sprzętom. Ponadto, wszyscy goście będą mieli szansę:
– na żywo zobaczyć inspirujące prezentacje najnowszych produktów i technologii Grohe
– poszerzyć swoją wiedzę i zapoznać się z inteligentnymi rozwiązaniami Grohe
– sprawdzić swoje umiejętności i wziąć udział w specjalnych konkursach
– skorzystać z profesjonalnych porad od ekspertów Grohe i uzyskać odpowiedzi na wszelkie zapytania
– zyskać nowe kontakty, poznać specjalistów z branży, wymienić się i omówić nowe rozwiązania
– dołączyć do programu lojalnościowego Grohe SMART, zbierać punkty SMART i wymieniać je na atrakcyjne nagrody.
fot. Grohe
Uczestnicy tegorocznej edycji Grohe Truck Tour będą mogli poznać nowości, które w tym roku pojawią się w sprzedaży, m.in. ekskluzywny system prysznicowy Grohe AquaSymphony, linię baterii łazienkowych Grohe Essence dostępnych w oryginalnych kolorach oraz wiele innych rozwiązań z szerokiej palety produktów oferowanych przez niemiecką markę. Pierwszy przystanek już 21 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl