FreshMail.pl
Indywidualne rozwiązania prysznicowe od marki Dornbracht
Dornbracht CL.1

Aranżacja strefy prysznicowej staje się coraz ważniejsza w projektowaniu łazienki i jest dyktowana przez osobiste potrzeby jednostki.

Dzięki tak wielu produktom i aplikacjom, które mogą być połączone w różny sposób, Dornbracht zapewnia rozwiązanie prysznicowe dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Dornbracht oferuje szeroką gamę produktów, aby spełnić te różniące się wymagania – czy to w nowym budownictwie czy też w istniejących obiektach, zarówno w małej jak i w dużej łazience. Dzięki przekonującemu językowi designu wszystkich produktów Dornbracht, projekty, elementy sterujące, odpływy i rozwiązania ze wszystkich serii mogą być aranżowane razem zgodnie z potrzebami. Można też łatwo rozbudować je o praktyczne, dodatkowe funkcje, takie jak wąż do polewań Kneippa, dysze do masażu lub rozwiązania prysznicowe do polewania nóg. Perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb oferuje możliwości rozpoczynające się od holistycznej koncepcji prysznica a kończące na rozwiązaniach spa we własnej łazience.

W prysznicach sterowanych przez Dornbracht Smart Tools  ilość i temperaturę wody można dokładnie regulować. P rogramy i zindywidualizowane scenariusze prysznicowe można uruchomić za jednym naciśnięciem przycisku. Otwarty interfejs IP Smart Water pozwala również połączyć prysznic z innymi komponentami, takimi jak światło czy dźwięk, aby jeszcze bardziej zindywidualizować projekt. Z dopasowanymi choreografami wody, optymalną temperaturą dla własnego dobrego samopoczucia, ulubioną muzyką i preferowanym scenariuszem oświetlenia, prysznic staje się osobistym doświadczeniem spa.

Dorbracht Sensory Sky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl