6 000 architektów i projektantów z 83 krajów dołączyło w ostatnich latach do międzynarodowej społeczności bezpośrednio współpracującej z marką Tubądzin. Tubądzin Design Community to platforma, którą marka właśnie udostępniła..
Tubądzin Design Community to globalna platforma komunikacji ze światem architektury, designu, nowych technologii i osiągnięć nauk społecznych, które mają wpływ na rzeczywistość projektową. To także efekt wieloletnich działań dedykowanych profesjonalistom w Polsce i poza jej granicami.
Po miesiącach pracy nad platformą komunikacji ze środowiskiem projektowym z dumą prezentujemy Tubądzin Design Community. To narzędzie, które daje dostęp do pełnej bazy wiedzy, spotkań z niezwykłymi ludźmi, wyjątkowego procesu powstawania ciekawych inwestycji w Polsce i na świecie, unikatowych materiałów oraz działań szkoleniowych prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Wywiady z inspirującymi osobowościami, wysokiej jakości tekstury oraz materiały szkoleniowe, informacje o najważniejszych wydarzeniach ze świata designu i architektury oraz przedsięwzięciach organizowanych przez Grupę Tubądzin to tylko wierzchołek i krótka zapowiedź możliwości naszej platformy internetowej – mówi Ewa Kryszkiewicz, menedżer ds. rozwoju i współpracy z architektami w firmie Tubądzin.
Na stronie Tubądzin Design Community (www.tubadzincommunity.com) znajdziemy historię działań firmowych, przegląd zrealizowanych od 2008 roku projektów kreatywnych, aktualne wydarzenia firmy na różnorodnych polach, oraz zapowiedź tych nadchodzących. W przestrzeni tej dostępne są informacje m.in. o organizowanych warsztatach, konkursach i inicjatywach skierowanych do architektów, jak Tubądzin Design Awards czy Tubądzin Design Days, projektach kulturalnych i współpracach z obszaru „Tubądzin – Kultura przestrzeni”, które pokazują korelację świata kultury i sztuki z unikatowym designem, jak np. współpraca Grupy Tubądzin z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, czy niestandardowych realizacjach obiektów przestrzeni publicznej, jak chociażby łódzkie „Artystyczne podwórko Wojciecha Siudmaka”.