FreshMail.pl
BLU w Augustowie już otwarte

Od 13 lipca można robić zakupy w nowym salonie sieci BLU w Augustowie. Na 400 mkw powierzchni salon prezentuje ponad 30 łazienkowych aranżacji i oferuje asortyment dostawców polskich i zagranicznych.

Nowy salon sieci BLU w Augustowie powstał przy ul. Mazurskiej 21. Oferuje pełne wyposażenie łazienki: glazury, gresy, ceramikę łazienkową, kabiny, armaturę, meble łazienkowe a także chemię. Klienci mogą wybierać spośród asortymentu dostawców polskich i zagranicznych. Dostępne są tu również płytki ceramiczne marki własnej sieci – Azario oraz niedawno wprowadzone do sieci BLU kolekcje baterii włoskiej marki LaTorre.

Klienci salonu BLU mogą liczyć na pomoc w realizacji łazienki – pracownicy salonu przeprowadzą ich przez cały proces związany z jej remontem lub wykończeniem. W salonie BLU można zlecić zaprojektowanie łazienki i przygotowanie kompletnej wizualizacji. Wykonawcy projektu mogą na każdym etapie jego realizacji kontaktować się z projektantem i liczyć na jego współpracę.

Salon zapewnia również darmową dostawę zakupionego asortymentu bezpośrednio z magazynu centralnego LogiQ w Koluszkach, pod wskazany przez klienta adres. W sieci BLU istnieje również możliwość zakupu na nieoprocentowane raty.

Po więcej informacji BLU zaprasza już od 13 lipca do salonu łazienek BLU przy ul. Mazurskiej 21 w Augustowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00 a w soboty 8.00 – 14.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl