FreshMail.pl
German Design Award 2018 – te produkty do łazienek zasłużyły na nagrody

W tym roku odbyła się już siódma edycja konkursu German Design Award, w którym jury z Niemieckiej Rady Wzornictwa nagradza najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty i projekty ze sfery designu. Prezentujemy „łazienkowych” laureatów, wśród których nie zabrakło polskiego akcentu.

Jury konkursu German Design Award przyznaje wyróżnienia i nagrody najlepszym produktom w trzech głównych kategoriach: Excellent Product Design, Excellent Communications Design oraz Universal Design. Czyli odpowiednio nagrody otrzymują nowe produkty, które weszły na rynek, projekty z zakresu komunikacji designu i wreszcie projekty z obszaru projektowania uniwersalnego.

German Design Award dla łazienki

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem – wpłynęło ponad 5 tysięcy zgłoszeń.

W kategorii Excellent Product Design, w podkategorii Bath and Wellness nagrodzono w sumie 68 produktów. Najważniejszą nagrodę w tej kategorii, czyli tytuł „Gold”, otrzymały „tapicerowane” stalowe wanny BetteLux Oval Couture oferowane przez niemiecką markę Bette.

W łazienkowej kategorii jury przyznało również tytuły „Winner” – otrzymały je 52 produkty. W tym gronie jest m.in. wolnostojąca umywalka i wanna z serii IVE marki Marmite.

15 produktów otrzymało wyróżnienia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl