FreshMail.pl
Nowości Cersaie 2017 – co pokażą producenci

Już w najbliższy poniedziałek, 25 września, rozpoczną się kolejne targi Cersaie. To zdecydowanie jedna z największych światowych imprez wystawienniczych dedykowanych płytkom ceramicznym oraz wyposażeniu łazienek. My już dziś pokazujemy, co przygotowali z tej okazji producenci.

Przez pięć kolejnych dni, Bolonia stanie się światowym centrum łazienkowej i płytkarskiej mody. Tylko w zeszłym roku na Cersaie  swoje produkty pokazało ponad 850 producentów, a targi odwiedziło ponad 100 tysięcy zwiedzających.

Ale Cersaie to już nie tylko sam pokaz nowości produktowych. To także atrakcyjne miejsce do dyskusji o światowej kondycji sektora płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, a także – a może przede wszystkim – do rozmów o designie. Wśród gości tegorocznej wystawy znaleźć można takie nazwiska ze świata architektury i designu, jak Sebastián Irarrázaval, Sean Godsell, Elisa Valero Ramos, Francis Kéré czy Fabio Novembre. Nie zabraknie także dyskusji na temat rosnących formatów płytek ceramicznych, ich projektowania, montażu i utrzymania.

Nowości Cersaie 2017 – także z Polski

Kogo z polskich producentów będzie można zobaczyć na tegorocznych Cersaie? Tradycyjnie będzie to już Ceramika Paradyż. A ponadto swoją ofertę i nowości zaprezentują: Ceramika Końskie, Cerrad, Krzemień, MCJ, Polcolorit, Radaway oraz Wiper.

Już dziś prezentujemy Państwu wybrane nowości z oferty producentów, którzy pokażą się podczas Cersaie 2017.

fot. otwierające: Scavolini

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl