FreshMail.pl
Poznajcie zwycięzców 3. edycji konkursu #wStyluParadyż

Rozstrzygnięto ostatnią już edycję konkursu #wStyluParadyż. Tym razem płytki producenta, projekt łazienki oraz 10 000 zł na jej remont zdobyła Aleksandra Kipiel wraz z rodziną. Przed nami jeszcze wielki finał zabawy z udziałem Doroty Szelągowskiej, która wybierze zdobywcę nagrody głównej.

Ambasadorką trzeciej edycji, podczas której strona internetowa dedykowana konkursowi wypełniła się inspiracjami na temat aranżacji łazienki dopasowanej do potrzeb całej rodziny, była Malwina Bakalarz z bloga Bakusiowo.pl.

Bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego projektu. Pokazaliśmy, że akcje promocyjne wśród blogerów to obok promocji prawdziwe zaangażowanie i możliwość spełnienia czyjegoś marzenia – mówi Malwina Bakalarz.

Laureatka konkursu wraz z najbliższą rodziną odwiedziła salon firmowy Ceramiki Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas spotkania, projektant marki Agnieszka Biernat przygotowała dla niej projekt łazienki, która miała spełniać dwie podstawowe funkcje – bezpiecznego miejsca zabaw dla rocznej Hani i czteroletniego Kuby oraz klimatycznego spa dla rodziców.

Zgłaszając się do konkursu #wStyluParadyż nie marzyłam nawet o tym, że wygramy. Konkurencja była ogromna, mnóstwo zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie. Wiadomość o wygranej bardzo nas ucieszyła. To, co najprzyjemniejsze miało się jednak dopiero wydarzyć – dzień odbioru nagrody. Wszystko odbyło się w niezwykle przyjemnej atmosferze. Mogliśmy ze spokojem pracować z architektem, ponieważ organizator pomyślał nawet o zapewnieniu opieki naszym pociechom. W samym projekcie nie zmienimy nic i już nie możemy doczekać się jego realizacji – mówi Aleksandra Kipiel.

Zobaczcie film laureatów 3. edycji konkursu!

fot. Ceramika Paradyż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl