FreshMail.pl
Tylko dla Pań. Zobacz damską łazienkę w praskim klubie

Złoto, bogactwo, luksus, delikatność. Damska łazienka w praskim klubie Nemáš Zač przyciąga wzrok. Również dlatego, że nie uświadczysz tam wnętrza dla Panów.

Panów tu się nie wpuszcza. No chyba że tych, których zatrudnia klub. Nemáš Zač położony czeskiej Pradze przy ul. Veletržní 924/14 stworzono wyłącznie z myślą o damach. Lokal reklamuje się jako pierwszy klub nocny wyłącznie dla kobiet w stolicy u naszych południowych sąsiadów. Zresztą zobaczcie sami, jak zachęca prażanki (i przyjezdne) do odwiedzin. Uwaga, w te gorące dni może zrobić się Wam jeszcze bardziej gorąco.

Pyszne napoje i koktajle, muzyka, występy panów, karaoke i specjalne pakiety na wieczory panieńskie lub inne imprezy.

Na to mogą liczyć bywalczynie „Nemáš Zač„!

No i do tego barmani z niezwykłymi umiejętnościami – butelki słuchają się ich, jakby były tresowane latami.

Ale przecież nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie postanowili przyjrzeć się tej części wnętrza, które nas kręci najbardziej. Zeszliśmy do piwnicy, by skontrolować łazienki w klubie. Jakże by inaczej, prawda?

Są zrobione na bogato, w stylu glamour. Popatrzcie na te pikowane ściany, złotą mozaikę (ta pochodzi od marki Dunin), eleganckie ale proste dodatki. Wow! Do tego kwiatowe motywy, lśniąca armatura jak od jubilera i meble o kształtach inspirowanych idealną kobiecością.

Może trochę zbyt stereotypowe jest to wnętrze, za bardzo oczywiste miejscami. Ale i tak zwraca uwagę, bo nie sili się na zbędną oryginalność. – dominuje tu prostota  Ulokowana w piwnicy – trochę kokieteryjna, idealna na to by schronić się w niej na chwilę.

Zobaczcie zresztą sami.

fot. dzięki uprzejmości klubu Nemáš Zač

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl