FreshMail.pl
Jest nowy salon Femax w Gdyni – firma się rozrasta

Od blisko miesiąca na mapie Trójmiasta działa nowy salon z wyposażeniem łazienek. Mowa o trzynastym już oddziale gdańskiej firmy Femax. Nowo otwarty punkt mieści się w Gdyni przy ul. Krzywoustego 2 A.

Salon Femax Gdynia oddaje dla swoich klientów 750 mkw. powierzchni, na której znaleźć można strefy ekspozycyjne takich marek jak: Geberit, Grohe, Hansgrohe, Kermi, Kludi, Purmo, Roca, SanSwiss, Tece, Terma, Wilo oraz ekspozycje marek własnych. Skorzystać tu można z łazienkowych inspiracji dostarczanych przez 15 stałych boksów wystawowych zaaranżowanych z wykorzystaniem oferty salonu.

Podobnie jak w pozostałych oddziałach Femaxu, także w Gdyni działa pracownia Projekt Femax, skupiająca się na współpracy z grupą projektantów i architektów. Ci pozostają do dyspozycji klientów salonu, oferując możliwość wspólnego stworzenia projektu łazienki.

Salon Femax w Gdyni zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 oraz w soboty od 8 do 12.

Szykujcie się na Dzień Otwarty w salonie Femax w Gdyni!

Już 29 sierpnia Femax Gdynia zaprasza na organizowany wspólnie z współpracującymi z firmą dostawcami i producentami Dzień Otwarty, który będzie promował nowy oddział w Gdyni. Spotkanie będzie miało formę całodziennego pikniku branżowego – z grillem, konkursami i możliwością odwiedzenia mobilnych sal ekspozycyjnych wybranych marek łazienkowych. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

Salon Femax w Gdyni. / fot. Femax
Salon Femax w Gdyni. / fot. Femax

źródło: Femax

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl