FreshMail.pl
Zmiany na ISH 2019. Targi od poniedziałku do piątku

Targi ISH 2019 potrwają nie od wtorku do soboty – jak było to dotychczas, ale od poniedziałku do piątku. Zmian organizacyjnych będzie więcej. Wystawcy skorzystają z nowo wybudowanej hali 12, część infrastruktury targowej będzie natomiast niedostępna ze względu na modernizację.

Istotną zmianą organizacyjną jest inna sekwencja dni targów. ISH 2019 odbędą się od 11 do 15 marca 2019 r., czyli od poniedziałku do piątku. – Nowa sekwencja dni jest odpowiedzią na potrzeby naszych wystawców. Zmiana ta przyniesie gościom dodatkowy dzień roboczy na targach. Jednocześnie bardziej dogodne będzie podróżowanie – mówi Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt.

Kolejne zmiany zmiany dotyczą modyfikacji w kwestii organizacji wystawy w sekcji Energy. Wystawcy z tej sekcji będą mogli korzystać z nowo wybudowanej hali wystawienniczej nr 12. W hali tej oraz hali nr 11 będą zlokalizowane firmy działające w segmencie grzewczym prezentujące najnowsze technologie grzewcze.

– Dzięki nowej koncepcji hal, ISH Energy 2019 będzie koncentrować się na systemach ogrzewania, które łączą wysoki stopień efektywności z większym wykorzystaniem energii odnawialnych. Obejmuje to również nowe obszary, takie jak wytwarzanie energii elektrycznej za pomocą systemów fotowoltaicznych do użytku we własnym domu, w połączeniu z pompą ciepła, instalacją termiczną lub akumulatorową oraz centralnym, cyfrowym systemem sterowania – mówi Andreas Lücke, Dyrektor Generalny Federacji Niemieckiego Przemysłu Grzewczego (Bundesverband der Deutschen Heizungsindustrie e.V. – BDH).

ISH 2019 – tak będą zorganizowane targi

Plan targów ISH 2019.
Plan targów ISH 2019.

Producenci pomp i innych elementów instalacji systemów centralnego ogrzewania, zostaną zebrani w dziale „Dystrybucja ciepła” w halach 9.0 i 9.1.

Producenci kominków pokażą się w hali 9.2.

Kolejne się segmenty, takie jak chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja zostaną skoncentrowane w hali 8. Automatyzacja domów i budynków, zarządzanie energią, pomiar i sterowanie oraz sprzęt do testowania pozostają w halach 10.2 i 10.3.

Kolejną zmianą zapowiedzianą przez organizatora jest modernizacja hali nr 6, która spowoduje wyłączenie jej z targowej infrastruktury podczas ISH 2017. Dlatego segment instalacyjny przemieści się do hal 5.0 i 5.1.

Halę nr 4.2 zajmą wystawcy oferujący narzędzia i elementy mocujące, a wystawcy z sekcji „The Bathroom Experience”, którzy do tej pory mieli stoiska w hali 4.2, przeniosą się do hali 1. Będzie ona używana po raz pierwszy na ISH.

Ponadto w hali 1.2 zostaną ulokowani wystawcy zgrupowani pod hasłem „International Sourcing” – to nowy dział, który zadebiutuje na ISH 2019.

Wystawcy będą mogli rejestrować się na ISH 2019 od sierpnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl