FreshMail.pl
Warsztat architekta: Większa baza modeli 3D dla armatury

Polski producent we współpracy z firmą CAD Projekt K&A uaktualnił bazę przeznaczoną przede wszystkim dla projektantów, architektów i architektów wnętrz. Modele 3D armatury Ferro są kompatybilne z programami CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie i na pakiet składa się obecnie 250 baterii łazienkowych, zlewozmywakowych oraz natrysków.

Producent szczególną uwagę kładzie na armaturę oszczędzającą wodę, oznakowaną certyfikatem EU Ecolabel, czyli kolekcje baterii: Genova, Veneto i Cassino VerdeLine, baterie zlewozmywakowe do zlewozmywaków granitowych oraz baterie kuchenne z regulatorem ceramicznym Cold Start – Rapsody, Maestro i Sonata. W uaktualnionej bazie znalazły się też nowoczesne zestawy natryskowe z deszczownią i baterią: Trinity i Algeo, a także kolekcja baterii o atrakcyjnej linii wzorniczej Algeo Square. Na specjalne wyróżnienie zasługuje również armatura do obiektów użyteczności publicznej, a w niej między innymi baterie i natryski dla budynków podlegających certyfikacji LEED i BREEAM.

Pliki 3D są dostępne na stronie internetowej producenta oraz w zakładce Produkty na kartach odpowiednich produktów. Modele FERRO znajdują się również na stronie internetowej CAD Projekt K&A i są dystrybuowane w formie e-mailingu do wszystkich subskrybentów z bazy partnera.

fot. Pexels.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl