FreshMail.pl
Zucchetti.Kos rośnie na rynku inwestycyjnym

W ciągu ostatnich dwóch lat działalność kontraktowa grupy Zucchetti.Kos wzrosła o 50%. Wyniki te potwierdziła pierwsza połowa roku 2017.

Zwiększa się udział Grupy Zucchetti.Kos w segmencie inwestycyjnym, obejmującym wyposażenie hoteli, restauracji, statków, muzeów i innych pomieszczeń publicznych oraz dużych projektów mieszkaniowych.

To nie są zaskakujące rezultaty. Są owocem stałej, intensywnej pracy, która rozpoczęła się ponad 10 lat temu, kiedy to firma zdecydowała się utworzyć dział dedykowany rykowi inwestycyjnemu pod przewodnictwem Marco Zucchetti. Celem było dostarczanie nie tylko produktów, ale także szeroko zakrojonych usług: od dostaw artykułów standardowych, przez produkcję zindywidualizowanych elementów na zamówienie.

The Viu - realizacja Zucchetti. Kos
The Viu – realizacja Zucchetti. Kos

Wyposażenie luksusowych hoteli i kompleksów mieszkaniowych w ostatnich latach stanowiły 30% naszego całkowitego obrotu – mówi zadowolony Marco Zucchetti.

Zrealizowaliśmy projekty w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie, od Nowej Zelandii po Brazylię, Południową Afrykę czy Wielką Brytanię. Wciąż również Włochy z pewnością dają ogromne możliwości w tej dziedzinie – m.in. dzięki renowacji i przebudowie zabytkowych budynków w branży luksusowych usług hotelarskich. Ciekawe wyniki pochodzą również ze Stanów Zjednoczonych. Rezydencje Ritz Carlton zaprojektowane przez Piero Lissoni, Oceana Bal Harbour i niedawne Brickell Flatiron, wszystkie zrealizowane w Miami, to tylko kilka przykładów. Innym projektem, do którego stworzyliśmy produkty na zamówienie, to wieże Çiftçi Towers w Stambule – dodaje.

Çiftçi Towers w Stambule - realizacja Zucchetti.Kos
Çiftçi Towers w Stambule – realizacja Zucchetti.Kos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl