FreshMail.pl
Zehnder jeszcze mocniej inwestuje w Polsce

Grupa Zehnder przeniosła produkcję grzejnika Yucca do Polski – z niemieckiego Lahr do zakładu w Bolesławcu. Ma to związek z koncentracją i specjalizacją polskiej fabryki jako centrum kompetencji w produkcji grzejników łazienkowych Grupy.

Model Yucca to jeden z flagowych grzejników Grupy Zehnder. Jest produkowany od 1995 roku i od tamtej pory został sprzedany w liczbie ponad miliona sztuk. Trafia na rynki m.in. Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Yucca to grzejnik do łazienki, składający się z 3 horyzontalnych rur, które umieszczone są naprzemiennie lub jednostronnie na pionowych kolektorach. Rury są usytuowane horyzontalnie, walcowane na krańcach na okrągło i dzielone wewnętrznie, zgodnie z opatentowaną technologią, dla optymalnego prowadzenia strumienia czynnika grzewczego.

Grzejnik dostępny jest w kilku wariantach – wersji z zasilaniem wodnym, wodno-elektrycznym i w 100% elektrycznym, w opcji symetrycznej i asymetrycznej, a także jako ścianka działowa.

Od sierpnia 2017 roku Yucca w wersji symetrycznej i asymetrycznej w pełni wytwarzany będzie w polskim zakładzie w Bolesławcu. Decyzja ta wiąże się z przyjętą przez Zehnder strategią – koncentracją i specjalizacją polskiej fabryki jako centrum kompetencji w produkcji grzejników łazienkowych Grupy. Jest to możliwe dzięki właściwej strukturze organizacyjnej, infrastrukturze technicznej i odpowiedniemu know-how.

Zehnder Yucca asymetryczna
Zehnder Yucca asymetryczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl