FreshMail.pl
Czeska fabryka coraz ważniejsza w Grupie Ferro. Powiększono Zarząd firmy

Rada Nadzorcza Grupy Ferro powołała w skład Zarządu Spółki Vladimira Silda. Poszerzenie składu Zarządu ma umożliwić firmie optymalny podział zadań w Zarządzie w obliczu rosnącej roli zakładu produkcyjnego w Znojmo w strategii Grupy.


Ferro dostrzega wyższą wartość dodaną w sprzedaży coraz bardziej zaawansowanych produktów oraz konieczność szybszego reagowania na zmiany popytu.

Vladimir Sild to menedżer od ponad 20 lat związany z Novaservis – spółką z Grupy Ferro. Pracę w największej na rynku czeskim i słowackim firmie z branży armatury rozpoczął w 1996 r., jako menadżer zarządzający sprzedażą i komunikacją z dostawcami zagranicznymi (Włochy, Chiny), odpowiedzialny za całokształt działalności operacyjnej w Czechach i na Słowacji. Od roku 2011 jest Dyrektorem Generalnym i Członkiem Zarządu Novaservis spol. s.r.o. – spółki zależnej od Ferro S.A., odpowiedzialnym za funkcjonowanie firmy i jej rozwój.

Zakład produkcyjny w Znojmo jest coraz intensywniej wykorzystywany przez Grupę Ferro kosztem zlecania produkcji podmiotom zewnętrznym (własna produkcja zapewnia również większą stabilizację w kontekście wahań kursów walut). Ferro rozpoczęło w 2Q 2017 jego rozbudowę – nakłady z tego tytułu w roku bieżącym wyniosą ok. 5 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl