FreshMail.pl
Intuition Bathrooms poszerzyło ofertę. Nie tylko o łazienki

Intuition Bathrooms, dystrybutor produktów marek łazienkowych pochodzących z Wysp Brytyjskich, w ostatnim czasie rozszerzył swoją ofertę o armaturę kuchenną.

Firma działająca dziś pod nazwą Intuition Bathrooms rozpoczęła działalność na terenie naszego kraju jako wyłączny dystrybutor w angielskiego producenta armatury – Vado.

Wkrótce do oferty dystrybutora zostały włączone produkty marki BagnoDesign London, stworzonej by sprostać potrzebom projektów hotelowych. W ramach marki jest blisko 3000 produktów wyposażenia łazienek.

Z pomocą Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej dystrybutor nawiązał współpracę z kolejną angielską firmą. Do oferty Intuition Bathrooms trafią Roman Showers, producentem kabin i brodzików prysznicowych.

Firma ma łazienkę w swej nazwie, ale co ciekawe – zdecydowała się wprowadzić do oferty również armaturę kuchenną. Nowy segment pochodzić będzie od marek Vado i BagnoDesign.

Produkty marek z portfolio dystrybutora można obejrzeć na stronie internetowej firmy, a wybrane również w jej salonie pokazowym w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl