FreshMail.pl
Geberit startuje z konkursem na projekt muralu

Konkursowy mural powstanie na jednej ze ścian fabryki Geberit we Włocławku. A mottem przewodnim konkursowych prac ma być hasło, którym w swoich codziennych działaniach kieruje się Grupa Geberit: „Siła żywiołów, siłą spokoju”.

Okazją do stworzenia muralu są obchody 20 – lecia fabryki Geberit we Włocławku. To również moment, w którym organizator, chce pokazać zarówno swoim pracownikom jak i lokalnej społeczności procesy przemian, jakie zaszły w fabryce na przestrzeni tych lat, a przede wszystkim zobrazować zmiany, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku, kiedy to Grupa Geberit na stałe wpisała się w miejski krajobraz, stając się oficjalnie właścicielem fabryki produktów marki Koło we Włocławku.

Żywioły są obecne na podczas tworzenia produktów Geberit na każdym kroku. W fabrykach Grupy Geberit, produkty są tworzone z wody, piasku, kaolinów, a następnie wypalane w wysokich temperaturach. Dzięki okiełznaniu tych żywiołów, powstają produkty dopracowane zarówno pod względem wzorniczymi, jak i technologicznym.

Konkurs ma charakter otwarty. Prace mogą zgłaszać zarówno indywidualni twórcy, jak i grupy projektowe. Osoby, które zdecydują się na udział w konkursie, zobowiązują się jednocześnie do wykonania muralu na ścianie fabryki. Najlepsze prace konkursowe wyłonione zostaną zarówno przez Sąd konkursowy (Konkurs Główny), a także w konkursie Internetowym (głosować można za pomocą stworzonej aplikacji). Głosowanie na najlepsze prace, zostanie również oddane w ręce samych pracowników Grupy Geberit. Do wygrania jest nawet 10 000 zł.

Adres strony konkursowej: http://r.welcometabs.com/konkurs-sila-zywiolow-sila-spokoju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl