FreshMail.pl
Powiększa się sieć Komfort Łazienki

Od kwietnia mamy nowego gracza na naszym rynku wyposażenia łazienek. A w zasadzie gracza po liftingu. Sieć salonów łazienkowych Opoczno Łazienki zmieniła nazwę na Komfort Łazienki. Należy do niej już osiem salonów, planowane są kolejne otwarcia.

 

Wraz z dniem 6 kwietnia br. spółka Opoczno Łazienki dokonała zmiany nazwy i logo marki. Teraz funkcjonuje pod nazwą Komfort Łazienki Sp. z o.o. – to jej prawidłowa i jedyna nazwa, występuje również jako Komfort Łazienki Smart Bathrooms.

Do sieci należy już osiem salonów w kraju, zlokalizowanych w Płocku, Kielcach, Gdyni, Bydgoszczy, Gliwicach, Legnicy, Krakowie i Warszawie.

Salony oferują kompletną ofertę wyposażenia łazienek, od płytek poprzez ceramikę sanitarną, baterie, do akcesoriów – ręczników, pojemników na mydło, luster, grzejników. Asortyment pochodzi z portfolio znanych producentów wyposażenia łazienek.

W salonach sieci, w innowacyjnym kiosku multimedialnym można zobaczyć prezentacje stworzonych aranżacji – wystarczy wybrać ulubioną płytkę i sprawdzić w ten sposób jak prezentuje się ona w łazience. Wizualizacje łazienki pomaga stworzyć przeszkolony personel i profesjonalny program komputerowy.

Gdzie będą kolejne salony?

Już wkrótce planowane są otwarcia kolejnych salonów sieci. W czerwcu uruchomione zostaną nowe punkty handlowe w Opolu, Kaliszu oraz Olsztynie.

fot. Salon Komfort Łazienki w Warszawie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl