FreshMail.pl

Meble z naturalnego drewna to meble wyjątkowe. Przedsiębiorstwo Team 7 z Austrii produkuje je już od ponad pięćdziesięciu lat. Teraz, wspólnie z marką Keuco, opracowało linię Edition Lignatur – koncepcję przeznaczoną do luksusowej łazienki.

Meble łazienkowe Edition Lignatur zaprojektowane są przez biuro projektowe Tesseraux + Partner z Poczdamu. Każdy element produkowany jest indywidualnie. Pojedyncze i podwójne umywalki, wpuszczane w blat i zabudowywane na szafkach, szafki boczne, ławki itp. powstają z takich odmian naturalnego drewna,  jak dąb jasny, dąb wenecki, czy drewno orzecha. Wszystkie z naturalnymi zdobieniami w postaci śladów pozostawionych przez świdraka okrętowca.

Przed rozpoczęciem produkcji takich mebli odbywa się szczególna procedura, zwana „malowaniem w drewnie”. Usłojenia drewna, wykorzystywanego do produkcji mebli z serii Edition Lignatur muszą doskonale do siebie pasować. Uzgodnienie i dopasowanie do siebie poszczególnych warstw naturalnych płyt drewnianych, z których się składają, wymaga czasu.

Niezwykłe lustro

Szczególne funkcje spełnia lustro podświetlane Edition Lignatur. Za pomocą przełączników dotykowych możliwe jest bezstopniowe dostosowanie jasności oraz barwy światła – od ciepłej bieli po oświetlenie imitujące światło dzienne (2700 – 6500 Kelvin). W ten sposób światło dostosowuje się nie tylko do nastroju użytkownika, lecz także pozwala na sprawdzenie charakteru makijażu i jego prezencji w świetle dziennym, w biurze lub restauracji.

Meble z serii Edition Lignatur dostępne są u ekskluzywnych partnerów klasy premium. Dalsze informacje pod adresem www.edition-lignatur.de.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl