FreshMail.pl
Grupa SBS – targi w 2017 roku były rekordowe

Co dwa lata serce Grupy bije w podłódzkim Strykowie. Tam Grupa spotyka się z dostawcami, hurtownikami oraz instalatorami, by rozmawiać, bawić się i poznawać jeszcze bardziej. Tegoroczna edycja Targów Grupy SBS była szóstą w historii i była rekordowym wydarzeniem!

Wewnętrzne targi Grupy tradycyjnie odbyły się w Hotelu 500 w Strykowie. Tam gdzie przecinają się krajowe drogi i kolejowe linie, tam też skrzyżowały się ścieżki ekspertów od branży instalacyjnej. Dwa dni – od 25 do 26 kwietnia – wypełnione były rozmowami, spotkaniami, chwilami na relaks i zawieraniem nowych biznesowych kontaktów oraz pielęgnowaniem tych już istniejących.

Grupa SBS pokazuje to co ma najlepszego

Boksy w głównym namiocie, samodzielne stoiska, ładne hostessy, zbroje, wózki widłowe czy ciężarówki szkoleniowe – każdy z producentów miał swój pomysł na wyróżnienie się. Tym razem była ich bowiem rekordowo dużo – udało się zebrać trzycyfrową liczbę wystawców.

103 firm reprezentowało branżę instalacyjno-sanitarno-grzewczą, sieci zewnętrznych czy dostawców narzędzi. Licznie odwiedzający targi hurtownicy i instalatorzy mieli więc okazję zapoznać się z pełną ofertą tego, co branży oferuje rynek. W centrum głównego namiotu oczywiście znajdowało się stoisko Grupy SBS, na którym pokazywano nowości z marek własnych Keller, Nanopanel i Delfin.

Nie zabrakło też premier i produktów od dostawców – wiele firm swoje rozwiązania na targach Grupy SBS pokazywało po raz pierwszy klientom. A były to zarówno drobne usprawnienia czy złączki, jak i całe systemy czy skomplikowane narzędzia. Kto więc chciał poznać wszystkie najciekawsze rynkowe nowinki, mógł to zrobić w tym jednym miejscu.

Każdy, kto odwiedzał wystawców, mógł liczyć na pełną uwagę i dokładne zaprezentowanie produktów i technologii. Zwiedzający niejednokrotnie właśnie w Strykowie umawiają się na indywidualnie szkolenia już po zakończeniu targów.

Tam była instalacyjna Polska

Przez dwa dni teren targów gościł ok. 3500 osób. To zarówno Partnerzy Grupy, ale w przeważającej części – sami instalatorzy. Docierali z najdalszych zakamarków Polski dzięki zorganizowanej przez hurtownie akcji autokarowej. Dzięki temu sprawnie i bezpiecznie setki wykonawców mogło dotrzeć na Targi, jak i bezpiecznie z nich wrócić. Organizatorów niezmiernie cieszy liczny udział uczniów i studentów uczelni technicznych, którzy także pojawili się na targach.

Poza solidną dawką merytorycznej wiedzy, czekały na każdego też rozrywki. Wystawcy organizowali swoje zawody i konkursy dla uczestników (np. można było powymieniać się podaniami z zawodnikami futbolu amerykańskiego!). Na terenie targów rozstawione były leżaki – słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi w przerwach między wędrówkami po stoiskach.

Każdy z gości był też oczywiście zaproszony na kiełbaski z grilla i darmowe napoje, które serwowaliśmy na targach. Wszystko po to, by nie zabrakło sił do pracy i rozmów. A dla spragnionych zdrowej rywalizacji co dwie godziny organizowano konkurs, w ramach którego można było zdobyć cenne nagrody – zarówno te przydatne w pracy, jak i służące codziennym przyjemnościom.

Dla branży? Wydarzenie kluczowe

O tym jak istotne są nasze wewnętrzne targi dla branży instalacyjnej w Polsce najlepiej świadczą opinie uczestników, które można przeczytać w drugim numerze Magazynu GRUPY SBS.

Jakość i wartość wydarzenia doceniają na pewno wystawcy – świadczy o tym rosnąca z roku na rok ich liczba. Możliwość spotkania się ze swoimi klientami, rozmowy na luźnej stopie, zacieśniania kontaktów – to aspekty, dla których w Strykowie warto być. Wie o tym także prasa branżowa,S która szeroką grupą objęła patronatem nasze wydarzenie i na bieżąco je relacjonowała.

Targi Grupy SBS organizowane są co dwa lata – naprzemiennie z targami Instalacje, a w tym samym roku, w którym odbywają się targi ISH. Dzięki temu dosłownie chwilę po premierach we Frankfurcie, specjaliści mają okazję poznać i dowiedzieć się, co nowego pojawiło się na rynku.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl