FreshMail.pl
Duravit wprowadził do oferty armaturę

Podczas targów ISH 2017, firma Duravit przedstawiła trzy serie uniwersalnych baterii łazienkowych. To kolejna marka dążąca do rozwinięcia portfolio asortymentowego i koncepcji projektowania łazienki, której wszystkie elementy są ze sobą wzorniczo spójne.

Serie baterii łazienkowych B.1, B.2 oraz C.1 zostały pomyślane tak, aby spełnić wymagania klientów poszukujących rozwiązań ciekawych pod względem wzorniczym i jednocześnie w przystępnej cenie. Baterie mogą być montowane przy umywalce łazienkowej, wannie, prysznicu oraz przy bidecie.

Design marki Duravit w przystępnej cenie

Dobrze zaprojektowane rozwiązania nie muszą być drogie, o czym świadczy wykreowana przez szwajcarskiego designera Kurta Merki Jr. gama wzornicza serii C.1. Baterie współgrają z kolekcjami łazienkowymi Vero Air oraz DuraSquare, pozwalając tym samym na zaaranżowanie kompletnej, jednorodnej pod względem wzorniczym przestrzeni łazienkowej. Na targach ISH dowiedzieliśmy się, że baterie dla Duravitu produkuje firma KWC.

Cztery różne wysokości baterii serii C.1 (S/M/L/XL) sprawiają, że można dopasować baterię do wielkości umywalki. Ponadto bateria ścienna z wylewką oferowana jest w dwóch długościach, umożliwiając wybór rozwiązania optymalnie dopasowanego do potrzeb użytkownika. Za regulację strumienia wody odpowiada z kolei indywidualnie regulowany aerator.

Armatura C1, prod. Duravit
Armatura C1, prod. Duravit

Ciekawym designem oraz atrakcyjną rynkowo ceną wyróżniają się również baterie serii B.1 i B.2 Te pierwsze cechują miękkie, zaokrąglone kształty, natomiast baterie serii B.2 wyróżnia wzornictwo minimalistyczne. Dwie różne wysokości wylewki (S i M) zapewniają właściwy dobór rozwiązania w zależności od wielkości umywalki.

Do każdego typu urządzenia

Wprowadzone przez Duravit serie baterii łazienkowych B.1, B.2 oraz C.1 mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i bezpośrednio na urządzeniu sanitarnym: bidecie, wannie, umywalce łazienkowej. W przypadku prysznica możliwy jest wybór pomiędzy jednouchwytową baterią prysznicową oraz baterią prysznicową z termostatem do montażu natynkowego i podtynkowego.

Baterie mogą być zestawione z zarówno kwadratową, jak i okrągłą – główką prysznica przeznaczoną do montażu naściennego i z deszczownicą czy też z drążkiem prysznicowym i słuchawkami prysznicowymi w różnych wersjach.

W przypadku wanny dostępne są wszystkie opcje: od baterii nawannowych montowanych na rancie do wolnostojących baterii wannowych montowanych w podłodze. Od baterii termostatycznych do jednouchwytowych oraz do montażu naściennego i podtynkowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl