FreshMail.pl
Ciężarówka Grohe edukuje. Rusza w trasę i pokaże, jak dbać o naturę

Truck Grohe powraca do Polski, by zaprezentować, jak w prosty sposób dbać o naturę. Podczas IV Forum Ekologicznego w Kołobrzegu odwiedzający poznają m.in. armaturę oszczędzającą wodę, dowiedzą się, jak zadbać o planetę podczas codziennych czynności oraz sprawdzą, jak smakuje woda z baterii niemieckiego producenta.

Kolejnym przystankiem na europejskiej trasie Grohe Truck Tour będzie Kołobrzeg. Od 7 do 9 czerwca trwać będzie tam 4 edycja Forum Ekologicznego, którego partnerem strategicznym jest właśnie marka Grohe. Panele dyskusyjne, warsztaty oraz ekologiczne konkursy – tego z pewnością nie zabraknie podczas imprezy. Przedstawiciele władz, ludzie ze świata nauki i biznesu oraz pracownicy firm i instytucji związanych z ekologią, w tym również Grohe, podejmą dialog i wymienią doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska.

Ciężarówka Grohe, czyli strefa testów

Wszyscy uczestnicy przez cały czas trwania Forum będą mieli szansę odwiedzić nowoczesną ciężarówkę. Zaprezentowane zostaną w nim najnowsze produkty Grohe. To nie tylko doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się nowościom marki, ale także porozmawiać z ekspertami marki. Eksperci firmy doradzą, jak w łatwy sposób zadbać o naturę i obniżyć domowe rachunki.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez markę jest przestrzeń, w której każdy z uczestników Forum będzie mógł przetestować możliwości Grohe Blue Home – systemu umożliwiającego pozyskiwanie czystej, gazowanej wody wprost z baterii.

fot. Grohe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl