FreshMail.pl

Minimalistyczny, niski model VICO marki Aquaform o subtelnych kształtach to rozwiązanie, które nie przytłoczy pozostałych elementów nowoczesnej aranżacji.

Superniski brodzik VICO marki Aquaform, który z uwagi na dużą liczbę wariantów kształtów i wymiarów, daje projektantom i użytkownikom pełną dowolność w zakresie aranżacji strefy prysznicowej.

Akrylowa powłoka, cechująca się właściwościami antypoślizgowymi i termoizolacyjnymi, gwarantuje bezpieczne użytkowanie i pozostanie ciepłym w dotyku. Połyskująca powłoka umożliwia łatwe utrzymanie brodzika w czystości, zaś odpływ o większej niż standardowa średnicy (90 zamiast 50 mm) pozwala na sprawne odprowadzanie wody, minimalizując ryzyko przelewania się strumienia poza obszar kabiny.

Istotną cechą brodzików Aquaform VICO jest bardzo prosty i klarownie opisany w instrukcji system montażu.

Największa zaleta modelu to wg producenta to jednak jego wynosząca zaledwie 55 mm wysokość. O atrakcyjności dla projektantów i osób, decydujących się na zakup tego rozwiązania, stanowi też wielość wariantów kształtów i rozmiarów, w których dostępny jest brodzik. Na rynku znajdziemy zarówno wersje półokrągłe, jak i kwadratowe w rozmiarach 800×800 mm, 900×900 mm i 1000×1000 mm oraz prostokątne w wariantach 1000×800 mm, 1200×800 mm, a nawet 1200×900 mm. Dzięki temu brodziki VICO pasują do bardzo wielu modeli kabin dostępnych w ofercie marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl