FreshMail.pl
Roca udostępnia aplikację na urządzenia mobilne

Roca stworzyła darmową aplikację na tablety z iOS i Androidem, zawierającą kompleksowy katalog produktów do łazienek. Została opracowana w celu zapewnienia łatwego, szybkiego i intuicyjnego dostępu do wszystkich aktualnych produktów marki.

Aplikacja na tablety została wyposażona w nowoczesny interface, dostosowany do systemów Android oraz iOS. Dzięki temu nawigacja jest intuicyjna i bardzo prosta. Aplikacja zapewnia dostęp do całego, aktualizowanego na bieżąco katalogu. Umożliwia sortowanie katalogu według kategorii lub kolekcji oraz oferuje zaawansowane funkcje wyszukiwania produktów. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o produktach: zdjęcia, wymiary, opisy, a także dostęp do broszur i instrukcji.

Możliwe jest też porównanie cech i funkcji różnych produktów, co pozwala wybrać optymalne, dopasowane do osobistych potrzeb, rozwiązania. Użytkownicy mogą też tworzyć indywidualne foldery do zapisywania zbioru produktów i projektów oraz udostępniać je innym użytkownikom.

Wybrane produkty można przeglądać w trybie prezentacji, w celu bardziej estetycznego wyświetlania niestandardowych grup produktów.

Aplikację można bezpłatnie pobrać w Google Play i Apple Store. Na obu platformach wkrótce dostępne będą zaktualizowane wersje na telefony komórkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl