FreshMail.pl
Błyszczące kolekcje Tubądzina
Kolekcja Larda

Płytki z tych kolekcji Abisso i Larda Tubądzina pozwolą dodać łazience odrobinę szyku i elegancji. Błyszczące płytki, zawierają elementy w kolorze srebrnym jak i złotym.

Kolekcja Abisso to połączenie mlecznej bieli z odcieniami błyszczącej platyny, granatem oraz pastelową szarością. Uzupełnieniem gładkich płytek ceramicznych Essent White są: dekor ścienny Abisso White 2, który przepleciony jest subtelnymi liniami w srebrnym kolorze oraz mozaikowa listwa ścienna Abisso. Posiada ona drobne wypukłości, a składa się z wąskich prostokątów w odcieniach platyny, złota oraz czerni. Elementy tej kolekcji odbiją w pomieszczeniu nie tylko światło dzienne, ale również to sztuczne.

Szykowną kolekcją firmy Tubądzin jest także Larda. Wszystko za sprawą płytek ściennych Larda White oraz Larda Black, bogato zdobionego dekoru ściennego oraz dwóch rodzajów mozaik. Biała płytka ścienna z beżowym wzorem przypomina marmur, natomiast czarna wzbogacona została fakturą w kolorze rdzawo-złotym.

Dekor ścienny to biały graficzny wzór w stylu barokowym, który przywodzi na myśl pałacowe wnętrza. Dobrze komponuje się on z listwą ścienną Larda White, która składa się z trzech subtelnych srebrnych pasów. W strefie mokrej, a więc pod prysznicem, czy nad umywalką idealnie sprawdzą się mozaiki ścienne: Larda 1 oraz Larda 2. Złożone z małych rombów połączone są błyszczącymi elementami w kolorach szarym oraz czarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl