FreshMail.pl
5 najciekawszych produktów z ISH 2017

Na targach rozmiarów frankfurckich ISH 2017 pokazywane są tysiące produktów, nowe technologie i rozwiązania. W tej masie co roku pojawiają się jednak takie propozycje, które wysuwają się na pierwszy plan i przyciągają największą uwagę zwiedzających. Zwracają uwagę innowacyjnością lub designem. Przedstawiamy pięć takich produktów – naszym zdaniem highligtów tegorocznej edycji targów, a raczej ich łazienkowej części.

Pierwszym takim produktem jest rozwiązanie marki Duravit pokazywane na targach jako prototyp – BioTracer. To toaleta wyposażona w sterowany smartfonem system, który dokonuje analizy uryny. Bada poziom zawartości w niej m.in. białka czy cukru, a wyniki takiej analizy przekazyje aplikacji zainstalowanej na telefonie użytkownika.

fot.ARR

Drugi wyróżniający się produkt to umywalka zaproponowana przez markę VitrA. Z pozoru wygląda jak wiele innych, ale wyposażona jest w system Autoclean – umożliwiający jej samospłukiwanie. Po każdym użyciu dzięki uruchomieniu przycisku lub aktywowanie sensora woda opłukuje misę umywalki – podobnie jak w misce w.c.

fot.ARR

Kolejnym, bez wątpienia ciekawym produktem jest kuchenna bateria Allesi Swan pokazywana przez markę Hansa. Może się podobać lub nie, ale na pewno zwraca uwagę, wyróżnia się na tle w większości minimalistycznej armatury pokazywanej przez konkurencję.

fot.ARR

Pozostając przy armaturze, chyba najpiękniejszą pokazała włoska marka Gessi – stalowe baterie z linii Gessi 360. Stal postrzeganą zazwyczaj jako zimną minimalistyczną, włoski producent uczynił ciepłą i dekoracyjną. Baterie oferowane są również w matowych, satynowych wykończeniach – bardzo ostatnio na topie.

fot.ARR

 

I na koniec zapewne jeden z najdroższych elementów łazienkowego wyposażenia pokazywany na ISH 2017 – wysadzana kryształami Swarovskiego wanna Villeroy & Boch. O niej zdecydowanie mówiło się w kuluarach.

fot. Messe Frankfurt, Pietro Sutera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl