FreshMail.pl
Zehnder w tournee po Polsce

Ponad 100 lokalizacji w całym kraju w 6 miesięcy odwiedziła w 2016 roku przyczepa ekspozycyjna firmy Zehnder. Jedną z ważniejszych było nowe wydarzenie na handlowej mapie Polski – Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum. Podczas tegorocznej trasy planowane jest co najmniej powtórzenie frekwencji z minionego roku.

Prezentacje, szkolenia, testowanie produktów przez klientów, a następnie przejazd w inne miejsce i dalszy ciąg ekspozycji – tak wyglądały kolejne dni trasy przyczepy ekspozycyjnej.

Od 7 do 9 września mobilna ekspozycja prezentowała produkty Zehndera na pierwszej Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum w łódzkiej Hali Expo. To wyjątkowe wydarzenie odwiedziło ponad 2000 firm instalacyjnych oraz przeszło 100 dostawców towarów handlowych i usług. Mieli okazję poznać najbardziej interesujące i innowacyjne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii, a na dodatek czekały też na nich wyjątkowe rabaty.

Kilka tysięcy osób, które zobaczyło mobilną ekspozycję Zehndera w roku 2016, postawiło wysoko poprzeczkę pod kątem frekwencji. W minionym roku najczęściej testowanym rozwiązaniem była nowa centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir Q. A która nowość wzbudzi największe zainteresowanie w obecnym roku? Szczegóły trasy już w lutym na www.zehnder.pl. Mamy nadzieję, że spotkamy się z jeszcze większą liczbą osób niż w minionym roku. Zachęcamy do odwiedzin! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl