FreshMail.pl
Nowy salon pokazowy marki Laufen w Madrycie

W Madrycie otwarto nowy salon pokazowy marki Laufen przeznaczony dla architektów i projektantów. Dwupoziomowa ekspozycja o powierzchni liczącej prawie 200 metrów kwadratowych została zaprojektowana przez Patricię Urquiolę.

Laufen otworzył nowy salon pokazowy w Madrycie, w zabytkowej willi z początków XX wieku. Koncepcję wnętrza opracowała Patricia Urquiola, ceniona, i wielokrotnie nagradzana hiszpańska projektantka.

Mieszkająca na stałe w Mediolanie P. Urquiola, w pełni odpowiedziała na oczekiwania marki Laufen: dzięki jej talentowi powstała unikatowa przestrzeń, gdzie w nieformalnej atmosferze projektanci i architekci mogą wymieniać pomysły i współpracować przy różnych projektach. Projektantka stworzyła nową koncepcję salonu pokazowego, zbliżoną do centrum treningowego.

„Zależało nam, aby powstała przestrzeń z wieloma funkcjami, nowy rodzaj salonu pokazowego, gdzie ludzie mogą również pracować.” – powiedziała Patricia Urquiola”. – W tym eleganckim i surowym wnętrzu wykorzystano marmur połączony z onyksem, szkłem, żywicą i drewnem dębowym, a więc materiały używane w projektowaniu łazienek”.

„Praca z uznanymi na arenie międzynarodowej projektantami daje naszej organizacji nowe możliwości. Efektem współpracy z Patricią Urquiolą jest nowy salon, który pokazuje, jak zmienia się nasz biznes i nasza marka”, mówi Marc Viardot, dyrektor marketingu w Laufen.

Oprócz inspirujących wnętrz, ukazujących kolekcje łazienkowe Laufen, w salonie pokazowym jest też sala z makietami, gdzie projektanci i architekci mogą sprawdzić stan swoich projektów. Do dyspozycji mają również dwie sale konferencyjne z bogatymi bibliotekami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl