FreshMail.pl
Hansgrohe Polska świętowało 20-lecie
fot. Hansgrohe

29 listopada w Pałacu Prymasowskim w Warszawie firma Hansgrohe świętowała 20 lat istnienia w Polsce. W gronie ponad 400 gości znaleźli się architekci, projektanci, partnerzy, przedstawiciele prasy i blogosfery oraz Przyjaciele i Pracownicy firmy.

Robert Kamiński, Prezes Zarządu Hansgrohe w Polsce podsumował mijający rok jako bardzo udany. „Dla marki Axor był to rok wspaniały, dla marki Hansgrohe – wybitny“ – powiedział Prezes podczas oficjalnego powitania.

Hansgrohe Polska zostało uhonorowane srebrną statuetką dla wicelidera sprzedaży marki Hansgrohe w koncernie w skali świata (główne wskaźniki brane pod uwagę w rankingu to poziom sprzedaży oraz przyrost sprzedaży w stosunku rocznym). Prezes podziękował oficjalnie swoim współpracownikom odpowiedzialnym za sieć dystrybucji marki Hansgrohe w Polsce i na ich ręce przekazał statuetkę za srebrny wynik.

Podczas imprezy pokazana została nowa seria prac autorstwa Edgara Bąka – graficzna opowieść o wodzie płynącej przez Warszawę i związanych z nią legendach. Praca powstała w związku z przeprowadzką siedziby Hansgrohe do stolicy, gdzie będzie finalnie wyeksponowana.

Gala 20-lecia była również okazją do zaanonsowania planów na przyszły rok. Hansgrohe będzie sponsorem zawodowej grupy kolarskiej Bora-Hansgrohe, w której skład wchodzą m.in. Rafał Majka, Maciej Bodnar i Paweł Poljański. Zainaugurowana została również działalność Akademii Dagmary czyli autorskiego wideobloga prowadzonego przez Dagmarę Jakubczak we współpracy z marką Axor.

Tego wieczoru premierę miał spot telewizyjny firmujący kampanię reklamową firmy Hansgrohe pod hasłem „Meet the beauty of Water / Doświadcz piękna wody“. Spot reklamowy został zaprezentowany zgromadzonym w Pałacu Prymasowskim gościom oraz wemitowany w tym samym czasie po raz pierwszy w Niemczech, w kanale ARD.
Wieczór uświetnił autorski program muzyczny Piotra Metza zaprezentowany tego wieczoru specjalnie dla gości Hansgrohe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl