FreshMail.pl
Nowy konfigurator do odpływów od Viega
Konfigurator udostępniony na stronie internetowej Viega, umożliwia szybki i bezpieczny wybór optymalnego odpływu online. Można z niego korzystać za pomocą komputera stacjonarnego lub urządzeń mobilnych.

Nie ma uniwersalnych rozwiązań do odwodnień stosowanych przy prysznicach bez brodzika. Uwarunkowania budowlane, takie jak konstrukcja posadzki, wymagana wydajność odpływu czy jego umiejscowienie, odgrywają tu równie istotną rolę, co względy estetyczne. Za każdym razem projektant i instalator muszą odpowiedzieć sobie na wiele różnych pytań.

Trzeba określić m. in. jaki rodzaj odpływu będzie najlepszy, jaka jest niezbędna wydajność, czy jak zintegrować odpływ w posadzce z zachowaniem odpowiedniego spadku i szczelności. Pomocą w odpowiedzi na te pytania jest nowy konfigurator do odwodnień podłogowych Advantix, który oferuje marka Viega.

Z konfiguratora można korzystać za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Projektant lub instalator nawet bezpośrednio na budowie może określić:

– jaki rodzaj odpływu ma być zastosowany (liniowy, punktowy czy przeciwpożarowy),
– jak wygląda sytuacja montażowa (uszczelnienie itp.),
– jakie rozwiązania będą tu optymalne (wraz z detalami, takimi jak wymiary, wydajność odpływu czy wysokość zamknięcia wodnego) oraz
– jaki zastosować ruszt.

Kolejnym punktem menu jest automatyczne podsumowanie wraz z przekrojem, wszystkimi danymi technicznymi i listą materiałów. Dane te można następnie zapisać w osobnym dokumencie i wydrukować lub przesłać mailem jako link.

Konfigurator dostępny jest na stronie internetowej marki Viega.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl