FreshMail.pl
Łukasz Kobiela, New Trendy: Obecny rok jest dla nas przełomowy
Firma New Trendy Sp. z o.o., producent kabin prysznicowych, obchodzi 10-lecie istnienia. Łukasz Kobiela, prezes zarządu spółki podsumowuje dotychczasową jej działalność i zdradza plany na przyszłość.

– Ogromne zainteresowanie ze strony partnerów handlowych i zaufanie jakim obdarzyli nas klienci wpłynęło na nasz dynamiczny rozwój i umocnienie marki. – mówi Łukasz Kobiela, prezes zarządu New Trendy Sp. z o.o . – Przez cały ten czas uczyliśmy się słuchać naszych klientów, śledzić światowe trendy co doprowadziło nas do miejsca w którym aktualnie jesteśmy.

Obecnie firma New Trendy współpracuje z firmami w całej Polsce i na kilkunastu rynkach międzynarodowych, wprowadza innowacyjne rozwiązania techniczne i unowocześnia park maszynowy.

– Obecny rok jest dla nas przełomowy. To czas ważnych premier nowych produktów nie tylko kabin prysznicowych z których przede wszystkim znana jest nasza firma, ale także kilku kolekcji mebli łazienkowych – podkreśla Łukasz Kobiela. –  Dzięki uruchomieniu na szeroką skalę opcji tworzenia dedykowanych kabin na wymiar umacniamy swoją pozycję na rynku. Rozpoczęcie kooperacji z tureckim producentem ceramiki łazienkowej, której efektem jest wprowadzenie na zasadzie wyłączności oferty Cerastyle w Polsce, to kolejny sukces naszej firmy – dodaje.

Ostatnie 2 lata były okresem szybkiej ekspansji firmy i jej dynamicznego rozwoju. Plany New Trendy na najbliższy rok obejmują rozbudowę Centrum logistycznego oraz Zakładu produkcyjnego. Dzięki zaplanowanym inwestycjom usprawnione zostaną procesy logistyczne oraz efektywność w obszarze produkcji.

Cieszymy się, że od 10 lat udaje nam się spełniać oczekiwania ogromnej rzeszy nabywców- dodaje Łukasz Kobiela. – Jesteśmy przekonani, że kolejne lata zaowocują realizacją nowych wyjątkowych projektów oraz przyniosą nam równie wiele satysfakcji przy ich tworzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Zapisz się do naszego newslettera!

Co tydzień wyślemy Ci zestaw najciekawszych tekstów oraz... czasami pewien bonus. Tylko dla subskrynentów.

Tak, chcę otrzymywać Wasz niesamowity newsletter! (I wiem, że w każdej chwili będę mógł się wypisać).

FreshMail.pl